WWW.FURKAN-FURKAN.TR.GG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FURKAN-FURKAN.TR.GG

WWW.FURKAN-FURKAN.TR.GG

Anasayfa1GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» amy rouge yuri hentai amy sorel hentai
ASKER FIKRALARI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:51 pm tarafından Misafir

» ôîòî ñâàäåáíûå ïğè÷åñêè êåìåğîâî
ASKER FIKRALARI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 1:01 pm tarafından Misafir

» ïğîãğàììû äëÿ êîìïüşòğà
ASKER FIKRALARI Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:36 pm tarafından Misafir

» Drug Wholesale Companies
ASKER FIKRALARI Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:56 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
ASKER FIKRALARI Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 10:12 pm tarafından Misafir

» Gerd Drugs Comparison
ASKER FIKRALARI Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 12:35 am tarafından Misafir

» How To Mine Bitcoin
ASKER FIKRALARI Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 10:21 pm tarafından Misafir

» How To Mint Bitcoins
ASKER FIKRALARI Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 7:40 am tarafından Misafir

» ditarithMutSS
ASKER FIKRALARI Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 10:18 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

ASKER FIKRALARI

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ASKER FIKRALARI Empty
MesajKonu: ASKER FIKRALARI   ASKER FIKRALARI Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 4:45 pm

ASKER FIKRALARI Uyeol
ASKER FIKRALARI Senflameac1

Admin demiş ki:
temelle yunan askeri

Temel askerligini yunan sınırında yapıyormuş.
Temel'in canı çok sıkılıyormuş.
Yunan'a bir ıslık çalmış elleriyle "Havacı mısın?" işareti yapmış,Yunan aldırmamış.
Bir ıslık çalmış elleriyle "Karacı mısın?" işareti yapmış, Yunan aldırmamış.
Bir ıslık daha çalmış "Denizci misin?" anlamında yüzme işareti yapmış, yunan aldırmamış.
Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak "Topçu musun?" demiş, yunan aldırmamış.
Bir ıslık daha çalmış "Gözcü müsün?" anlamında dürbün işareti yapmış, yunan aldırmamış.
Nöbetler degişmiş sıra yine Temel'le Yunan'a gelmiş.
Yunan'a hadi sınıra git demişler yunan da:
- "Ben oraya gitmem. Orada bir deli türk askeri var, bana hava kararınca yüzerek gelip sana bir koyacam gözlerin fırlayacak diyor

Savas gemisi

Amerikalilardan fikra gibi hatira...
Amerikan Deniz Kuvvetlerine ait savas gemisi Missouri'nin gorevlileriyle, Newfoundland'da gorevli Kanadali yetkililer arasinda 1995 yilinda yapilan ve tumuyle gercek olan bu telsiz gorusmesi Amerikan Deniz Kuvvetleri tarafindan ayni yil aciklanmistir.
AMERIKAN GEMISI : Carpismayi onlemek icin lutfen rotanizi 15 derece kuzeye cevirin,tamam.
KANADALI YETKİLİLERİN YANITI : carpismayi onlemek icin biz,sizin rotanizi 15 derece guneye cevirmenizi oneriyoruz,tamam.
AMERİKAN GEMİSI : Amerikan Deniz Kuvvetleri gemisinin komutani konusuyor,tekrar ediyorum,rotanizi degistirin,tamam.
KANADALI YETKİLİLERİN YANITI : Hayir,biz rotamizi degistiremeyiz.Tekrar ediyorum, siz rotanizi degistirin, tamam.
AMERİKAN GEMiSİ : Burasi Amerikan ucak gemisi Missouri. Adimizi duymamis olanlara animsatiyoruz, Amerikan Deniz Kuvvetlerinin buyuk savas gemisi Missouri'yiz. Lutfen sakanizdan yada inadinizdan vazgecin,derhal rotanizi degistirin,hem de hemen simdi, tamam.
KANADALI YETKİLİLERİN YANITI : Peki USS/Missouri. biz de size kendimizi tanitalim. Burasi deniz feneri, tamam..

kaptan

II.dünya savaşı yılları ve kaptanımız savaş gemisi I.kaptanı.Girdiği her ama her iddiayı kazanma özelliğine sahip olan kaptanımız, açık denizde seyrederlerken, bir gün sonarcı yanına gelir:
-Kaptan ileride düşman denizaltısı tespit ettim.Ne yapalım?
-Kaçarsak kurtulur muyuz?
-Hayır.O bizden hızlı yetişir ve torpiller.Kesin batacağız.
-Kurtuluş yok mu?
-Yok.Yaklaşık 30 dakika sonra torpili yemiş oluruz.
-Tamam der sen burada kal,torpili yemeden 5dk önce de gel bana haber ver.
Kaptan hemen anonsa geçer:
-Bütün personelin dikkatine.Herkes güvertede toplansın.Eğlence yapacağız.Tüm personel katılacak.
Tüm mürettebat eğlenceye başlar.Bir zaman sonra sonarcı gelir ve kaptana:
-kaptan 5 dk sonra torpilleneceğiz.
Kaptan tamam der ve personeline döner:
-1000$ına iddiaya girerimki, bu gemiyi y***ımın bir vuruşuyla batırırım.
Hemen hemen herkesle iddiaya girer.Paraları toplar.Bakar torpiller arkasında iz bırakarak geliyor.Kaldırır, diz çöker, vurur.
Korkunç bir patlama.Gemi ortadan ikiye ayrıllır ve batar.
Herkes can derdinde;yüzenler, sandala binenler...
Kaptan da bir sandala yüzmekte.Hemen arkasında sonarcı.Hem yüzüyor hem küfrediyor:
-O**pu Çocuğu, Eşşoğlueşek,Ulan TORPİLLER ISKA GEÇTİ

Tokat

Bir albay, bir er, bir yaşlı kadın ve bir de genç kız trende aynı kompartmanda yolculuk etmektedirler. Tren bir tünele girip kompartman karardığı zaman,"MUCCK" bir öpücük sesi ve ardından da "ŞIRRRRAAAAKKKKK" diye bir tokat sesi duyulur.
Tünelden çıktıktan sonra yaşlı kadın:
-Aferin genç kıza,nasıl yapıştırdı tokadı,diye düşünmekte ve kafasını sallamaktadır.
Genç kız da:
-Zevksiz herif bu morukta ne buldu ki, bi de öpmeye kalktı ama kadın da iyi yapıştırdı, diye düşünmektedir.
Albay ise:
-Ulan bizim eşşoğlusu er, kızı öptü.Tokadı biz yedik, diye yanarken er de içinden şöyle düşünmektedir:
-Hehehe.Aferin lan bana.Elimi öpüp nasıl yapıştırdım tokadı albaya...

Lazer yazıcı

Komutan emir erini çağırmış
- Bana çabuk bir lazer yazıcı bul getir.
- Emredersin komutanım.
Bir saat sonra emir eri yanında başka bir er ile gelmiş.
-Lazer yazıcıyı getirdim komutanım.
-Hani nerde lan?
-Komutanım bu arkadaş laz bir erdir ve bizim bölükte yazıcıdır!
-Ulan iyiki scanner istememişiz be

Ördek böreği

Acemi er, levazım başçavuşuna yakınır : -Başçavuşum, bize yemekte ördek böreği verdiler.Yemin ederim ki, içinde bir gram bile ördek eti yoktu. -O halde? diye yanıtlar başçavuş.Sen hiç asker bisküvisi yedin mi? -Şey...yani evet, başçavuşum. -İçinden hiç asker çıktı mı, ulan

Hitler ve İngiltere

Hitler'in gözü İngiltere'de ama oraya gitmesine imkan yok. Çünkü bir sürü tankı var ama savaş gemisi yok..

Bir gün yardımcıları ile Manş denizinin kıyısına geldiğinde "Denizi kurutup tankları karşıya geçirmek" gibi müthiş bir fikir geliyor aklına..

Ve hemen emir veriyor. Tüm Alman ordusu denize girecek ve denizin suyunu içip bitirecek...

Hitler emir verdimi akan sular durur.. Eline kaşık, kepçe, maşrapa alan tüm asker denize giriyor ve komutan emri veriyor.

"Bir iki üç iç..

Bir iki üç iç..

Bir iki üç iç.."

Bu komutla askerler bütün gün deniz suyunu içiyorlar ve gece olunca istirahate çekiliyorlar. Bir hafta sonra müthiş planının ne halde olduğunu görmek üzere Hitler deniz kenarına geliyor. Görüyor ki denizde bir litre bile eksilme yok.. Tam dönüp komutanlarına bağıracağı sırada karşı sahillerden bir ses duyuyor...

"Bir iki üç çişşşşş..

Bir iki üç çişşşşşş..

Bir iki üç çişşşşşş.."

Vatan Neyinizdir?
Komutan Mehmete soruyor,

-Vatan senin neyindir?

-VATAN BENİM ANAMDIR komutanim. Diye bağırıyor. Sıra Temel`e geliyor. Vatan senin neyindir asker, Temel:

-VATAN MEHMET`in ANASUDUR KOMUTANUM!

ASKER FIKRALARI Asker
affraid alien lol! What a Face
http://furkan-furkan.yetkinforum.com

ASKER FIKRALARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-